برای فصل جدید «پادکست JamBase» آماده شوید

همراه با مصاحبه با نوازندگان، ما همچنین به دنبال پشت صحنه خواهیم بود و با افرادی با نقش‌های مختلف در صنعت کنسرت صحبت می‌کنیم تا دیدگاهی درونی در مورد آنچه برای ساخت موسیقی زنده عالی لازم است به شما ارائه دهیم.

همچنین «ترک شغل روزانه من» – جایی که ما با نوازندگان در مورد شرایط مربوط به تصمیم آنها برای تبدیل شدن به نوازندگان حرفه ای تمام وقت صحبت می کنیم – و «داستان های تور» – که در آن هنرمندان پرده را کنار می زنند و داستان های زندگی در جاده را به اشتراک می گذارند. ما چند تم جدید دیگر برای آشپزی داریم و تعدادی دیگر از موضوعات آشنا را نیز به همراه خواهیم آورد که همه ما در مورد آنها بسیار هیجان زده هستیم.

پس از وقفه برای جمع‌بندی و تمرکز مجدد، پادکست JamBase، یک شریک از شبکه رسانه ای اوزیریس، قرار است برگردد. فصل جدید به طور رسمی هفته آینده، پنجشنبه، 16 مارس آغاز می شود.

شما همچنان همان مصاحبه های روشنگر با نوازندگان برتر صحنه جم و فراتر از آن را خواهید شنید. اما به اصطلاح به ریشه‌های خود باز می‌گردیم و مضامین مصاحبه‌های تکراری‌مان مانند «هنر مجموعه‌ای از مجموعه‌ها» را دوباره راه‌اندازی می‌کنیم – بررسی عمیق در مورد نحوه برنامه‌ریزی موسیقی‌دانان برای برنامه‌های خود، یا «مربیان موسیقی» – که در آن افراد را بررسی می‌کنیم. تأثیر مهمی در حرفه هنرمندان داشت.

توسط تیم JamBase 9 مارس 2023 11:20 صبح به وقت PST

میزبان ها اسکات برنشتاین، اندی کان و نیت تاد برای فصل دیگری بازگشته‌اند و اولین پادکست موسیقی زنده را برای شما به ارمغان می‌آورند. بنابراین در هفته ها و ماه های آینده چه چیزی می توانید در پادکست JamBase بشنوید؟

  FIREHOUSE Singer CJ SNARE To Undergo Abdominal Surgery

به عنوان پیش نمایش فصل آینده از پادکست JamBase، این قسمت تیزر کلیپ هایی از مصاحبه های اخیر انجام شده با Oteil Burbridge از Dead & Company و Cory Wong و Joe Dart از Vulfpeck/The Fearless Flyers است. افکار باربریج را در مورد تور نهایی آتی Dead & Co بشنوید و به جزئیات احساسات او در مورد چشم انداز اجرای مکرر Vulfpeck گوش دهید.

یک هفته از امروز به دنبال اولین قسمت رسمی فصل جدید باشید و قسمت پیش نمایش فصل را پخش کنید پادکست JamBase از طریق تمام خدمات اصلی پادکست از جمله Spotify، پادکست های اپل، دوخت و پادکست گوگل.

]
منبع: https://www.jambase.com/article/jambase-podcast-new-season

فصل جدید به طور رسمی هفته آینده راه اندازی می شود.

ما پادکست های JamBase را به صورت هفتگی تولید و منتشر خواهیم کرد، با استراحت های فصلی برنامه ریزی شده منظم. ما امیدواریم در هر فصل این مصاحبه ها را با سریال های چند قسمتی، قسمت های ویژه یکباره و دیگر راه های سرگرم کننده برای بررسی دنیای موسیقی زنده تقویت کنیم.