با طراحی داخلی محبوبترین کافیشاپهای دنیا آشنا شوید

و اما طراحی داخلی رستوران شیلان که در شهر کرمان قرار گرفته است، دارای دکوراسیون داخلی مدرن با رنگ های شاد و دلچسب و تزیینات پرانرژی می باشد. در سبک طراحی دکوراسیون رستوران مدرن یا دیزاین کافی شاپ ها می بینیم که طراحی سقف تغییرات بسیار زیادی داشته است. رنگ طوسی درحال حاضر بهترین انتخاب در طراحی دکوراسیون مدرن است که در بیشتر دیزاین ها انواع آن را می بینیم. اما با وجود همه این ها تغییرات اساسی به سبک طراحی دکوراسیون مدرن می تواند بهترین گزینه باشد. اما با توجه به اینکه آشپزخانه کجا قرار می گیرد و درب ورود کجاست می توانید دیوار یا پارتیشنی را برای این محیط در نظر بگیرید تا ورود و خروج مشتریان بدون برخورد با افرادی که در سالن غذاخوری هستند انجام شود. ارتفاع استاندارد کف آشپزخانه تا زیر هود ۱۹۰ سانتیمتر بوده و چنانچه ارتفاع آشپزخانه کوتاه یا بلند باشد حسب این استاندارد در ارتفاع هود و یا در محل نصب هود تغییرات اعمال خواهد گردید. مسلما تمامی این انتخاب ها نیاز به سطحی از آگاهی از دیزاین مدرن یا هر سبکی که قصد اجرای آن را دارید، خواهد داشت.

می توانید با جستجو در اینترنت و مشاهده تصاویر طراحی دکوراسیون رستوران و مقایسه آن با دکوراسیون فست فود و کافی شاپ اطلاعات کامل تری کسب کنید. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و برآورده تقریبی هزینه طراحی و راه اندازی رستوران یا کافی شاپ با ما در ارتباط باشید. در این مرحله مشاوره با کارشناسان و متخصصین فعال در این حوزه بهترین نتیجه را خواهد داشت. در این مقاله به چگونگی تأثیر فضای رستوران و موفقیت آن، با استفاده از طراحی داخلی و البته برخی از ایدههای درخشان، میپردازیم. استفاده از قهوه جوش­های قدیمی و کهنه با رنگبندی متنوع و آویزان کردن آنها از سقف کافه بشدت جذاب و گیرا میباشد. پیشنهاد میشود حتی اگر دارای فضای باز کوچک و یا محوطه بسیار کمی هستید با چیدمان تعدادی میز،صندلی و گلدانهای سبز و ساده میتوانید محیطی راحت برای برطرف کردن خستگی مشتریانتان فراهم کنید. گاهی می توانید با نو کردن مبل و صندلی ها، رنگ جدید و تهیه پرده های زیبا، تغییرات اساسی ایجاد کنید.

این عنصر را میتوانید برای طراحی داخلی یا حتی محوطه بیرونی اجرا کنید. راحتی مشتری به هنگام سرو غذا مهمترین نکته ای است که باید در طراحی میز و صندلی ها به آن توجه کنید. اگر فضای زیادی در اختیار دارید، طراحی روف گاردن یا چیدمان صندلی در فضای باز یکی از بهترین انتخاب ها است. این روزها اگر وارد یک کافی شاپ یا رستوران مدرن شوید حتما لوسترهای آن توجه شما را جلب می کند. این روزها سقف ها یکی از دلایل عمده و اصلی در زیبایی کار دکوراسیون هستند. در سبک سنتی تمرکز بر فرهنگ اولویت دارد، از این جهت میتوان گفت یکی از سبکهای گران محسوب میشود، چرا که علاوهبر لوازم و اکسسوریها باید ساختمان یا باغ نیز دارای معماری سنتی باشد.

می توانید لباس کارمندان رستوران را نیز مطابق با سبک طراحی دکوراسیون رستوران و تم مورد نظر طراحی کنید. مطالب زیادی برای کسب ایده های خلاقانه در انتخاب تم مطالعه کنید زیرا این انتخاب می تواند فرصتی برای برندسازی نام رستوران باشد. با توجه به مطالب گفته شده، طراحی رستوران سنتی نیز مانند کافی شاپ ها، رستوران کلاسیک و مدرن و فست فودها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. گاهی تلفیق دو سبک مدرن و کلاسیک میتواند ایدههای جدیدی را خلق کند و برای مشتریان نیز جذاب باشد. طرح معماری ویلا بر اساس سبک نئو کلاسیک طراحی شده است (بنا بر سلایق کارفرما) که در متراژ حدود ۱۶۰متر مربع و در ابتدای باغ قرار گرفت.پلان طرح معماری ویلا بر اساس بداعت و تنوع و زیبایی حجمی صورت پذیرفت. پنجره ها در رستوران سنتی بهطور معمول دارای حالت دایره ای هستند و پنجره های مربع شکل در تعداد محدودی از رستوران های سنتی مشاهده می شوند.

سبکهای مدرن، سنتی، مینیمال و معاصر در طراحی رستورانها به کار میروند. پر واضح است که این امر، موجب افزایش سرعت کار در آشپزخانه و در نتیجه افزایش راندمان کاری و از همه مهمتر کاهش ساعت انتظار مشتری در رستوران می باشد. حال می توانید مطابق با هزینه و نیازهایی که دارید، کار را شروع کنید. پس اگر فضای باز کافی در اختیار دارید، طراحی روف گاردن و دیزاین صندلی ها در فضای باز را فراموش نکنید. یکی از عوامل زیبایی در طراحی دکوراسیون، دیزاین نمای سبز در محیط داخلی یا فضای خارجی است. همیشه خدمات خوب و سرو غذای عالی نیازمند یک محیط خوب برای تهیه غذا است. ایده هایی بکار ببرید که رنگ بندی شاد داشته باشند و محیط گرمی و دلچسبی را ایجاد کند. از جمله غذا هایی که در منوی باغ رستوران شب نشین وجود دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد: خوراک ماهی قزل آلا، سینی مخصوص 3 نفره شب نشین، جوجه چینی با سس تاتار، باقالی پلو با گوشت گردن، کباب شیشلیک، جوجه کباب ران مخصوص، باقالا پلو با ماهیچه، سینی مخصوص 6 نفره شب نشین، فیله کباب سالمون با سس رمولاد، کباب باغی بلدرچین، جوجه کباب بختیاری، باقالا پلو با شنیسل ماهی قزل آلا، کباب میکس، کباب کوبیده گوسفندی، کباب فیله پیچ، باقالا پلو با ماهی شوریده مخصوص و غیره.

حوض آبی رنگی که در حیاط آن قرار دارد هم به تنهایی کافی است تا ما را در زمان به سفر ببرد. مثلا انتخاب رستوران از نوع ایرانی، اروپایی، آسیایی، شرقی و یا هر نوع غذای دیگری که قصد طبخ آن وجود دارد به یک چیدمان منطقی و خاص برای مجموعه کمک می کند و اجازه می دهد تا رستوران به عنوان یک برند معتبر و خاص در بین افراد شناخته شود. اگر هدف شما رسیدن به دکوراسیون رستوران به سبکی متفاوت است، توصیه ما به شما بهره گرفتن از نورهای سقفی است تا علاوهبر کمتر شدن هزینههای مصرفی شما فضای روشنتری را شاهد باشید.

دیزاین و طراحی کانتر باید مطابق با سبک طراحی دکوراسیون رستوران انجام شود. جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی احداث باغ رستوران مدرن و سنتی سال 1400 با نرم افزار کامفار به صورت فایل word و pdf ، جهت اخذ جواز تاسیس و وام و تسهیلات بانکی ، این مقاله را مطالعه نموده و سپس با ما تماس بگیرید ضمنا میتوانید فایل طرح توجیهی احداث باغ رستوران را که آرشیوی و مربوط به سالهای گذشته میباشد ، صرفا جهت مطالعه از انتهای همین صفحه دریافت نمایید. سبک طراحی دکوراسیون مدرن موارد زیادی از جمله طراحی مبل، میز و صندلی را نیز به شدت تحت تاثیر تغییرات قرار داده است. همگردی های عزیز توجه داشته باشید که این باغ رستوران سنتی در کنار سرو انواع غذاهای اصیل ایرانی، برای شما چای و قلیان را نیز چاق خواهد کرد. اما آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که دکوراسیون رستوران سنتی باید دارای چه ویژگی هایی باشد و طراحی دکوراسیون داخلی رستوران سنتی بر اساس چه المان هایی انجام می شود؟

هچنین نوع غذای طبخ شده در رستوران به شما کمک میکند که نام، لوگو و رنگ مجموعه غذاییتان مشخص شود؛ برای مثال اگر رستورانی غذای ایرانی، اروپایی، آسیایی، شرقی یا هر نوع غذای دیگری طبخ و سرو میکند، این به چیدمان منطقی در دکوراسیون شما کمک میکند. راحتی مشتریان و لذت بردن از فضا به هنگام سرو غذا، ارائه خدمات مناسب، رضایت مشتری و انتخاب مجدد رستوران و معرفی به دوستان کاملا اهمیت این موضوع را مشخص می کند. مسلما شروع کار طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ با متخصصین و شرکت های فعال در این زمینه می تواند راه حلی برای رعایت تمامی استانداردها باشد. شرکت دکوراسیون داخلی 5 Star Plus Retail نه تنها مسئول دکوراسیون رستوران، بلکه مسئول توسعه هویت بصری برند آن نیز بوده. این که مشتریان از آنچه شما ارائه می کنید، کاملا آگاه باشند و با هویت تان ارتباط قوی برقرار کنند، امر زمان بر و مستلزم صبوری است.

در نظر گرفتن تمامی موارد به هنگام طراحی دکوراسیون رستوران نیاز به تجربه در طراحی داخلی کافه رستوران این زمینه دارد. هرگز فراموش نکنید که نداشتن این سیستم در بلند مدت باعث می شود که رستوران شما بیشتر از مقداری که باید برای داشتن این سیستم هزینه می­ کردید ضرر ببیند. محل مناسب انتخاب آشپزخانه، سرویس بهداشتی و تهویه مناسب هوا، از مواردی است که باید به آن توجه کنید. با توجه به سایز رستورانتان، بهتر است یک سرویس بهداشتی اختصاصی کارکنان و یک سرویس بهداشتی برای مشتریان داشته باشید. در این مطلب شما را با معماری و فضای داخلی آشنا میکنیم. این سبک معاصر به طور کلی با جزئیات فلزی براق، رنگهای هماهنگ و ظاهر مدرن خودنمایی میکند. اما برای این که یک رستوران مدرن بتواند مشتریان خود را حفظ کند حتما باید به این مسئله توجه کند. الوارهای چوبی روی سقف علاوه برالقای حس روستیک، باعث شد تا با وجود اینکه سقف را برای تهویه خوب و نور طبیعی و چشم انداز خارج، بلند در نظرگرفتیم، تناسبش حفظ شود و این سقف بلند به فضا فرمتی شبیه یک سوله ندهد. یعنی باید میزها را به فاصله معینی از یکدیگر قرار دهید، نه آنقدر دور که تعداد میزها کم باشد و در صورت مراجعه مشتری با کمبود میز مواجه شوید و نه آنقدر نزدیک که حریم خصوصی مشتریان حفظ نشود و نتوانند احساس راحتی کنند.

سیستم گرمایشی و سیستم سرمایشی و احساس هوای مطبوع به هنگام سرو غذا از کوچکترین و ابتدایی ترین خدمات یک رستوران است. فرم چیدمان صندلیها در کافیشاپ، نورپردازی کافی شاپ و انتخاب رنگها تاثیر غیر مستقیم بر ایجاد احساس احساس مثبت در مشتری ها دارد. نورپردازی ملایم همیشه بهترین انتخاب در طراحی دکوراسیون رستوران است. تنوع در طراحی دکوراسیون داخلی انواع رستوران های مدرن، سنتی و کلاسیک باعث شده است که بیشتر افراد به دلیل دیزاین زیبای یک رستوران، آن را برای سرو غذا انتخاب کنند. این روزها بیشتر افراد به دلیل تم و کانسپتی که در فضا وجود دارد، یک رستوران یا کافی شاپ را انتخاب می کنند. حتما از ایده های مدرن یا سبک طراحی متناسب با تم و کانسپت دیزاین رستوران برای دکوراسیون سرویس بهداشتی استفاده کنید. اگر تصمیم جدی دارید پس بهتر است ایده های زیادی را از دیزاین و دکوراسیون کسب کنید. اگر فضای زیادی برای چیدن گلدان یا کاشت درخت ندارید، حتما از گلدان های دیواری استفاده کنید.