بازسازی آسانسور نوسازی آسانسور به روز کردن قطعات آسانسور چقدر هزینه دارد؟

بازسازی آسانسور نوسازی آسانسور به روز کردن قطعات آسانسور چقدر هزینه دارد؟

در این سایت می‌توانید تمامی خدمات مورد نیاز برای پیشبرد پروژه خود را از ابتدا تا انتها بیابید. بخش بازسازی هیرو آسانسور كه از مهندسان و تكنسين هاي با تجربه ، خلاق و خوش فكر تشكيل شده، در صورت نياز در برج ها و بناهاي بلند مرتبه قديمي حاضر مي شوند و آسانسورهای شما را کارشناسی می کنند. بعد از انجام توافقات نهایی کار بازسازی، نوسازی و بهینه سازی آسانسور تمام می شود. نصب، راه اندازی و تعمیر آسانسور در ساختمان های مسکونی، اداری، بیمارستانی و درمانی و آموزشی و غیره یکی از مهم ترین و ضروری ترین گام ها برای مناسب کردن شرایط محیط برای استفاده از آن می باشد. حتی یکبار هم گواهی استاندارد نگرفته‌اند و این خود خطری پنهان است که در زمان بازسازی و نوسازی گاها با اقداماتی مختصر ولی مهم و با هزینه کم مرتفع می‌گردند. هیچ کدام از سیستم های دیگر در ساختمان اداری این مقدار تاثیر بر میزان توانایی شما برای جابجایی افراد به طور موثر در ساختمان نمیباشد.

پاسخ به این پرسش تا حدود زیادی به این بستگی دارد که آسانسور شما از چه نوعی است و چند سال از شروع کارکرد متوالی آن گذشته است. آسانسورهای هیدرولیکی به طور معمول دارای طول عمر 20 تا 25 ساله هستند در حالی که آسانسورهای کششی سیمی دارای طول عمر حدود 30 سال هستند. آسانسورهای کششی بدون ماشین به دلیل اتکا به کنترل کننده‌های رایانه‌ای و مواد سبک‌تر، کوتاه‌ترین طول عمر (10 تا 15 سال) را دارند.

  • با وجود تنوع در طرح ها و متریال ها، امروزه انتخاب کف سازی و پنل ها کار ساده ای نیست.
  • برای مثال هزینه بازسازی کابین آسانسور در یک برج لوکس بالای شهر بیشتر از قیمت بازسازی کابین آسانسور یک ساختمان معمولی نهایتا پنج طبقه تمام خواهد شد.
  • به همین دلیل شرکت آسانسور هخامنش این امکان را فراهم آورده تا مشتریان تنها با پرداخت 60 درصد هزینه‌ها به صورت نقدی و صدور چک برای پرداخت 40 درصد باقی مانده از خدمات بازسازی آسانسور این شرکت استفاده کنند.

چه بسا ساختمان هایی بوده اند که به علت ظاهر زننده کابین بی ارزش آتیس جلوه دادهشده اند. زیرا کابین آسانسور اگر شیک نباشد ممکن است حس نا امنی نیز به افراد القاکند. با کمک از شرکت بازسازی کابین آسانسور می توانید موجباتتغییرات زیبا و شیک و بازسازی آسانسور قدیمی خود فراهم کنید. در ادامه به مواردیکه در بازسازی آسانسور پرداخته می شود و عوامل موثر بر قیمتبازسازی آسانسور را شرح خواهیم داد. استفاده از روش‌های پیشرفته در بازسازی آسانسورهای هیدرولیکی باعث کاهش مصرف انرژی، مجاز بودن اندازه موتورهای کوچکتر، از بین رفتن جریان‌های زیاد، کاهش صدا، روغن خنک شده و عملکرد سواری مناسب خواهد شد.

متخصص بازسازی آسانسور هنگام استفاده از متریال مختلف به وزن کلی کابین دقت کرده، و با توجه به قدرت موتور این تغییرات را اعمال خواهد کرد. ساختار کابین آسانسور در بسیاری از موارد از ورق گالوانیزه تشکیل شده است و چنانچه در موقع نصب، درست نصب شده باشد، می تواند کاربرد ابدی داشته باشد. آن چیزی که در کابین آسانسور، قدیمی می شود و یا آسیب می بیند، دکور آن می باشد. در تعویض و نوسازی سقف کابین از ورقه های استیل یا آینه به صورت سقف کاذب استفاده می شود. بعنوان مثال متریال‌هایی مانند ام دی اف یا فرمیکا هزینه کمتری نسبت به استیل دارند.

عمران مدرن

بازسازی و طراحی داخلی کابین را باید از افراد با تجربه در این زمینه در خواست کرد. سازندگان و طراحان کابین آسانسور در برخی مواقع با آگاهی از نوع سلیقه اهالی ساختمان مدل داخل کابین را طراحی می کنند. در بسیاری از موارد طراحی داخل کابین ها براساس مدل های قدیمی ایجاد شده اند که بعضا با سلیقه استفاده کنندگان سازگار نیست.

حادثه دلخراش مرگ دختر جوان چالوسی در چاله آسانسور

وقتی شما به ارزش ساختمان خود می افزاید تاثیر مثبتی دارد که نشان می دهد حداقل های شما به طرز عمده ای به طرف بالا جابجا شده است.شما می توانید به طرز موثری برای جذب مستاجر وارد رقابت شوید. ممکن است تصمیم در مورد اینکه کدام روش مدرنیزاسیون بهترین احساس را در شما بوجود خواهد آورد مشکل باشد.واقعیت این است که هر کدام از روش های فواید خاص خودشان را دارند. با انجام این کار مشکلات قبلی را پیدا کرده و در جهت رفع آن ها اقدام می کنیم. خرابی های متعدد و زیاد آسانسور و ایجاد شدن خرابی هایی که با سرویس قابل اصلاح شدن نمی باشند. اعزام کارشناس به محل پروژه و انجام کارشناسی دقیق توسط کارشناس شرکت آتیس. فایده عمومی که همه روشهای مدرنیزاسیون دارا میباشد ،این است که روشهازمان پاسخ دهی به احضار و نیز زمانهای توقف آسانسور بابت خرابی بشدت کاهش میابد.

شرکت آسانبر ایمن الوند دارای سابقه مدیریتی ۲۰ ساله در صنف آسانسور اماده ارائه تمامی خدمات در زمینه… گاهی اوقات باید آسانسور را به صورت کامل تعویض کرده و آسانسور جدید را نصب کرد. وقتی که عمر متوسط قطعات آسانسور به‌پایان می‌رسد، زمان آن فرا می‌رسد که آسانسور را نوسازی کنید.

با نگاهی گذرا به وضعیت آسانسورهای منصوبه در کشور، این نکته به خوبی مشهود می شود که بیشتر از 1/3 آسانسورهای کشور دارای عمر بیش از 25 سال می باشند . شرکت آسانسور سهند فراز کیمیا بازسازی آسانسور را در دو مرحله کلی انجام می دهد. به وزن کلی کابین که از موارد مهم تلقی می شود و با توجه به قدرت موتور آسانسور این تغییرات را در کابین انجام داد.

ممکن است بعد از گذشت چندین سال آسانسور کششی تخریب شود و نیاز به به روز رسانی و تعمیر داشته باشد. در این صورت می توان ماشین DC را با دور انداختن مجموعه مولد موتور (m-g) و نصب یک موتور AC به جای آن تعمیر کرد. و بازرسان نسبت به گذشته در مورد آسانسورها دقیق تر و سخت گیرانه تر عمل می کنند. شرکت آکسون فراز صنعت ، یکی از پیشگامان در صنعت آسانسور و پله برقی می باشد که در سال ۱۳۸۷ تاسیس شده… این شرکت با سابقه ۱۲ ساله خود در نصب و راه اندازی و سرویس و نگهداری آسانسور مفتخر به داشتن ۱۳۰۰… بیش از 10 سال از تاریخ نصب آسانسور گذشته است و در این مدت بازسازی و تعمیر نشده است.

پوشش داخلی کابین آسانسور امروزه با استفاده از ورقه های استیل، ام دی اف و فرمیکا انجام می ‌شود. انتخاب نوع پوشش داخلی، نقش موثری بر هزینه بازسازی کابین آسانسور دارد. قیمت بازسازی کابین آسانسور با ورق استیل ضد خش به دلیل مرغوبیت، کیفیت بالاتر و استحکام و زیبایی نسبت به پوشش دیگر کابین آسانسور یعنی فرمیکا و ام دی اف بالاتر خواهد شد. در بسیاری از مواقع نیز پوشش داخلی کابین با استفاده از آینه کاری انجام می ‌شود. هزینه بازسازی کابین آسانسور در این حالت به مساحت آن و میزان آینه به کار رفته دارد. اگرچه قدیمی شدن دلیل اصلی به روزرسانی و بازسازی آسانسور است، اما میزان استفاده از تجهیزات نیز باید مورد توجه قرار گیرد.