باب راک تهیه کننده می گوید که نیکی سیکس یکی از منحصر به فردترین و با استعدادترین باس های باس در جهان است. - رامین موزیک

باب راک تهیه کننده می گوید که نیکی سیکس یکی از منحصر به فردترین و با استعدادترین باس های باس در جهان است.

تهيه كننده باب راک توضیحات اخیر خود را در مورد نیکی سیکسباس در برخی از MÖTLEY CRÜEسوابق قبلی، اصرار داشت که سخنان او “از متن خارج شده و سوء تعبیر شده است.”

در حالی که بر روی “Talk Is Jericho” پادکست اوایل این هفته، سنگ درباره کار اخیرش با او صحبت می کرد MÖTLEY CRÜE وقتی صحبتی را که با او داشت مطرح کرد شش در طول جلسات پنجمین آلبوم کلاسیک گروه، 1989 “دکتر احساس گود”.

“باید برایت داستانی تعریف کنم نیکی سیکس. خنده داره،” سنگ گفت. بنابراین، (در حالی که ما در حال ساختن بودیم) ‘دکتر. حس خوب، (نیکی) به من می‌گوید، او می‌گوید، “فکر نمی‌کنم تا به حال در هیچ یک از آنها بازی کرده باشم MÖTLEY CRÜE سوابق. فکر می کنم یک نفر شب وارد شد و تمام قطعات من را تعویض کرد. او می گوید، “بنابراین من واقعاً نمی دانم چگونه باس بنوازم.” و من گفتم: حیف شد. تو داری باس روی آن می نوازی.’ بنابراین من با او کار کردم ‘دکتر. حس خوب، ویرایش های زیادی انجام داد و او را وادار به پخش هر نت کرد. اما زمانی که ما انجام دادیم “خاک” (موسیقی متن)، آهنگ ها در “خاک”، به دیدنش رفتم و کار روی دموها را شروع کردیم. بیس را برداشت و شروع کرد به نواختن، و من گفتم: وای، وای، وای. اینجا چه خبره؟’ او پنج سال بود که درس باس می خواند. ناگهان او یک نوازنده باس شگفت انگیز است. و من فکر می کنم این خیلی باحال است، در آن مقطع از حرفه اش، او می خواست بهتر باشد. من آن را تحسین می کنم. بنابراین در حال حاضر، در “خاک”، نیکی و تامی (لی) هر دو به صورت زنده خارج از زمین بازی کردند.”

  آتشفشان مراپی اندونزی دوباره فعال شد

پس از انتشار چند رسانه بابنظرات با عناوین حاکی از آن است نیکی ادعا می شود که کسی قطعات باس او را زودتر تعویض کرده است CRÜE آلبوم ها، سنگ بیانیه جدیدی در ستایش صادر کرد ششتوانایی بازی و فراخوانی نیکی “یکی از با استعدادترین بازیکنان، ترانه سراها و ترانه سراها” که “تا به حال لذت همکاری با او را داشته است”.

سنگکل بیانیه به شرح زیر است: «دیروز در یک پادکست با کریس جریکو من یک داستان در مورد کار با نیکی سیکس و MÖTLEY CRÜE بر روی ‘دکتر. حس خوب رکورد. متأسفانه، مانند بسیاری از چیزهای امروزی در اینترنت، از متن خارج شده و سوء تعبیر شده است.

«وقتی شروع به کار کردم MÖTLEY CRÜE بر روی ‘دکتر. حس خوب رکورد، گروه برای اولین بار هوشیار بود و نیکی به ویژه در حال بهبودی از اعتیاد عمومی به هروئین بود. ما زیاد شوخی کردیم و نیکی، در سبک بسیار خود تحقیرآمیز خود می گوید که او حتی به یاد نمی آورد که در رکوردهای قبلی آنها بازی کرده باشد. این بود نیکیروشی برای گفتن این که برای رکوردی که روی آن کار می‌کردیم، او ظاهر شد تا بهترین کار ممکن را انجام دهد و بهترین رکورد کار گروه را بسازد. که ما انجام دادیم. هیچ وقت واقعاً فکر نکردم نیکی باس پخش نکرد MÖTLEY CRÜEسوابق او یکی از منحصر به فردترین و با استعدادترین نوازندگان جهان است و رویکرد او به ساز بخشی از چیزی است که ساخته است MÖTLEY CRÜE عالی در طول سال ها

  نظرات - Horns For A Halo

«در آخر، من در مورد آن نظر می‌دادم و تمجید می‌کردم نیکی زیرا او هرگز از یادگیری دست نمی کشد و هرگز از پیشرفت باز نمی ایستد. من احترام نیکی برای اینکه همیشه می خواهد در حرفه خود بهتر باشد و این نشان می دهد. من با برخی از بزرگترین گروه های موسیقی جهان کار کرده ام و می توانم به صراحت بگویم که نیکی سیکس یکی از با استعدادترین بازیکنان، ترانه سرا و ترانه سرایانی است که تا به حال لذت همکاری با او را داشته ام. و اگر اینترنت بخواهد از یک یا دو بایت صدا به داستانی متصل شود، بسیار مایه تاسف است زیرا منعکس کننده حقیقت مشارکت او در موسیقی در طول 40 سال گذشته نیست.

که در MÖTLEY CRÜEبیوگرافی رسمی گروه، “خاک”، شش اعتبار داده شده است سنگ با به چالش کشیدن او و هم گروهانش به روشی که قبلاً مورد آزمایش قرار نگرفته بودند.

باب ما را مثل بردگان قایق شلاق زد شش گفت. خط او این بود که “این بهترین کار شما نیست.” هیچ چیز به اندازه کافی خوب نبود… قبل از اینکه هر روز وارد استودیو شویم، هرگز نمی دانستیم که آیا آن شب را با احساس بهترین گروه موسیقی دنیا ترک می کنیم یا چهار دلقک عصبانی که حتی نمی توانند سازهای خود را بنوازند.

“در هشت سال با هم بودن و با میلیون ها آلبوم فروخته شده، ما هرگز به درستی ضبط نکرده بودیم. هیچ کس قبلاً ما را تا مرز توانایی هایمان هل نداده بود.”

در طول آخرین خود “Talk Is Jericho” ظاهر، سنگ تایید کرد که اخیراً روی سه آهنگ جدید کار کرده است MÖTLEY CRÜE.

  مورگان لندر موسیقی جدید بیشتری را برای کیتی منتشر می‌کند: «فکر می‌کنم طرفداران از چند سال آینده واقعاً راضی خواهند بود»

MÖTLEY CRÜE تور جهانی خود را با DEF LEPPARD دوشنبه گذشته (22 مه) در شفیلد، انگلستان


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/nikki-sixx-is-one-of-the-most-unique-and-talented-bass-players-in-the-world-says-producer-bob-rock