بابی آمارو از سالیو می‌گوید که در آلبوم جدید «مکاشفه» «بسیار» وین سوینی را به چالش کشیده است.

بزاق تیم خواهد شد استخر غرق شدن، راه آدلیتاس و هر گناه داده شده برای “SNAFU The Tour 2023” در سپتامبر و اکتبر لیست کامل تاریخ های تور را می توانید در پوستر زیر مشاهده کنید.

بزاق شش آلبوم منتشر کرد با اسکات و طعم موفقیت پلاتین و الف گرمی نامزدی برای اولین موفقیت بزرگ خود، “بیماری شما”.

بابی همچنین در مورد Swinnyدرگیر شدن با “افشا”، گفت: “من او را در این آلبوم با امتحان کردن چیزهای مختلف، نواختن راه های مختلف – کارهایی که قبلا انجام نداده بود، به چالش کشیدم. اما او در مورد نحوه بیرون آمدن همه چیز بسیار هیجان زده بود. منظورم این است که وقتی به آهنگ ها و چیزهای دیگر گوش می دهید آن را خواهید شنید. کارهای گیتار بسیار بسیار جالبی در سراسر این آلبوم وجود دارد. و او بخش بزرگی از همه اینها بود.”

در ماه مه 2021، بزاق بیستمین سالگرد موفقیت خود را برای اولین برند اصلی جشن گرفت، “هر شش ثانیه”، با پروژه ای ویژه به نام “هر بیست سال”، یک EP از آهنگ های کلاسیک دوباره ضبط شده با تلخ.

در مصاحبه جدید با موسیقی واقعی با گری استاکی تلاش برای حفظ گروه در حالی که با از دست دادن هم گروه و دوست خود کنار آمدند، چگونه بوده است، بزاق خواننده بابی تلخ گفت (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET): “شما نمی توانید واقعاً کلمات را برای توصیف (آن) به کار ببرید. سال ها دیوانه کننده بوده اند. اما زندگی همین طور است، و وقتی این اتفاقات رخ می دهد، کاری از دست ما بر نمی آید. فقط باید سعی کنیم به او احترام بگذاریم و آنچه می خواست انجام دهیم و فقط سعی کنیم به کسی که بود ادای احترام کنیم و این میراث را ادامه دهیم.”

  Watch: ACE FREHLEY Performs At 'Kiss Cancer Goodbye II' Fundraiser In Florida

“با گذشت از وین در ماه مارس، احساس کردم گم شدم. کجا برم؟ من می دانستم که ما این رکورد را داریم که همه ما از آن غرق شده بودیم. وینتاثیر او بر این آهنگ ها است و به نظر من بازی او در این آلبوم در سطح بالاتری قرار دارد. این تنها کار درستی است که باید به او و تمام زحماتمان احترام بگذاریم و آن را رها کنیم. من فقط می خواهم آنچه را که در سه سال گذشته روی آن کار کرده ایم با جهان به اشتراک بگذارم.”

بزاق آلبوم جدیدی منتشر خواهد کرد، “افشا”، در 8 سپتامبر. این اولین انتشار گروه پس از مرگ است بزاقگیتاریست موسس وین سوینی، که چهار ماه پیش در حین تور همراه با گروه درگذشت.

گروه با همراهی در آمریکا تور کرده است SEVENDUST، AEROSMITH و بوسه.

بزاق در جاده در ایالات متحده به عنوان بخشی از ” ضرب وشتم بهاری “ تور با از طریق آتش و هر گناه داده شده و در وارندیل، پنسیلوانیا در 21 مارس بازی کرده بود.

چه زمانی “افشا” اولین بار در اوایل ماه جاری اعلام شد، تلخ در بیانیه ای گفت: “ما کار روی این رکورد را در سال 2020 در زمان تعطیلی بیماری همه گیر شروع کردیم. احساس می کردم باید با این رکورد از جعبه خارج شویم.

بزاق با خواننده اصلی متحد شد جوزی اسکات برای حضور یکباره در سال گذشته جشنواره راک بلو ریج در راه آهن بین المللی ویرجینیا در آلتون، ویرجینیا.

من تقریباً پنج سال است که هوشیار هستم و آهنگ‌های زیادی در این آلبوم وجود دارد که بازتابی از آن هستند. من فقط می‌خواستم با شنونده ارتباط برقرار کنم و او را به چیزی که با آن دست و پنجه نرم می‌کردم بکشانم، اما در عین حال غلبه بر ناملایمات شخصی را روشن کنم.

  سقوط هواپیما با ۷۲ سرنشین در نپال

اسکات ترک کرد بزاق در پایان سال 2011 پس از 15 سال با این گروه، گزارش شده است که به دنبال یک حرفه موسیقی انفرادی مسیحی است. او به سرعت جایگزین شد تلخ، که در آن می توان شنید بزاقچهار نسخه آخر: “برای موفقیت باید وارد کار شود” (2013)“برخیز” (2014)“عشق، دروغ و درمان” (2016) و “10 زندگی” (2018).


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/salivas-bobby-amaru-says-he-challenged-wayne-swinny-a-lot-on-upcoming-revelation-album

در 22 مارس، بزاق بیانیه ای را به اشتراک گذاشت فیس بوک که در آن گروه گفته است Swinny آن روز صبح “در شرایط بیماری پزشکی” پیدا شده بود. به اورژانس فراخوانده شد و نوازنده به بیمارستان منتقل شد “جایی که تشخیص داده شد خونریزی خود به خود در مغزش دارد.”

بزاق کار خود را در سال 2001 با انتشار آغاز کرد “هر شش ثانیه”، یک آلبوم فروش دوبل پلاتین با آثاری که شامل “کلیک کنید، روی بوم کلیک کنید” و “بیماری شما”.