اسکات فیلیپس از آلتر بریج در بازگشت PANTERA: “این باورنکردنی است”

رنگ قهوه ای مجبور به ترک شد PANTERAتور آمریکای لاتین پس از مثبت شدن تست برای کووید 19. پر کردن برای او در برخی از نمایش ها بود سر بریدن گاو نوازنده باس درک انگمن، که با او هم بازی می کند آنسلمو در هر دو فیلیپ اچ آنسلمو و غیرقانونی ها و تمیز کردن.

ALTER BRIDGE طبل نواز اسکات فیلیپس به این واقعیت توجه کرده است که PANTERAاعضای بازمانده فیلیپ آنسلمو (آواز) و رکس براون (باس) با گیتاریست متحد شده اند زک وایلد (اوزی آزبورن، جامعه که برچسب مشکی) و درامر چارلی بنانته (سیاه زخم) برای یک تور جهانی تحت PANTERA بنر

مطابق با تابلو تبلیغاتی، گروه درامر توسط املاک بنیانگذاران گروه چراغ سبز نشان داده است وینسنت “وینی پل” ابوت و گیتاریست “Dimebag” دارل ابوت، همچنین رنگ قهوه ای، که در سال 2021 گفت وایلد نمی خواهد با تور PANTERA اگر قرار بود یک اتحاد دوباره اتفاق بیفتد معلوم نیست چه چیزی نظر او را تغییر داده است.

آنسلمو و رنگ قهوه ای، همراه با وایلد و برکت، تعدادی از جشنواره های بزرگ را در سرتاسر آمریکای جنوبی، آسیا، آمریکای شمالی و اروپا تیتر می کنند و برخی از کنسرت های تیتر خود را برگزار می کنند. آنها نیز حمایت خواهند کرد متالیکا در یک تور عظیم استادیوم آمریکای شمالی در سال های 2023 و 2024.

فیلیپس نظرات خود را در مورد PANTERA بازگشت در مصاحبه با دنی ویمر ارائه می دهد، در ماه گذشته انجام شد به Rockville خوش آمدید جشنواره در Daytona Beach، فلوریدا که در آن هر دو PANTERA و ALTER BRIDGE اجرا می کردند. او گفت (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET): “این باورنکردنی است. و من احساس می کنم اگر می خواهید ادای احترام کنید ابوت برادران، چیدن چارلی از جانب سیاه زخم، که واقعاً میخکوب می شود وینیقطعات، و زک وایلد روی گیتار… یعنی نمی‌توانستم دو نفر بهتر را برای پر کردن آن نقش‌ها و ادای احترام به آنها بیاندیشم. سکه و وینی

  تور رسانه‌ای اوآنا در موزه فرش ایران/ طرح و نقش‌هایی که اعجاب‌انگیز شد

در ماه دسامبر، PANTERA هفت نمایش را در مکزیک و آمریکای جنوبی اجرا کرد.

او ادامه داد: “من برای دیدن آن هیجان‌زده هستم. فکر می‌کنم چند برنامه دیگر هم داریم که در تابستان در اروپا اجرا می‌کنیم، جایی که فرصتی برای دیدن آنها نیز خواهیم داشت. امشب اولین شب قطعا یک شب خاص خواهد بود.”

مارس گذشته، PANTERA تیتر نسخه 2023 “بازگشت” ژاپن بود پارک با صدای بلند جشنواره این رویداد دو روزه “محدود” در 25 مارس در Intex Osaka در اوزاکا و 26 مارس در Makuhari Messe در شهر چیبا در نزدیکی توکیو برگزار شد.

وینی پل و Dimebag مشترک تاسیس کرد PANTERA. چه زمانی PANTERA در سال 2003 از هم پاشیدند و تشکیل شدند DAMAGEPLAN. در 8 دسامبر 2004 هنگام اجرای برنامه با DAMAGEPLAN در ویلای آلروسا در کلمبوس، اوهایو، Dimebag او روی صحنه توسط یک اسکیزوفرنی مشکل اصابت کرد که معتقد بود اعضای PANTERA افکارش را می دزدیدند

وینی در 22 ژوئن 2018 در خانه دیگر خود در لاس وگاس در سن 54 سالگی درگذشت. او بر اثر کاردیومیوپاتی متسع، بزرگ شدن قلب و همچنین بیماری شدید عروق کرونر درگذشت. مرگ او نتیجه ضعیف شدن مزمن عضله قلب بود – اساساً به این معنی است که قلب او نمی تواند به خوبی قلب سالم پمپاژ کند.


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/alter-bridges-scott-phillips-on-panteras-return-its-incredible

تا زمان رحلتش وینی با شرایط غیر صحبتی باقی ماند آنسلمو، که درامر به طور غیرمستقیم او را مقصر دانست Dimebagمرگ