اریک دی. جانسون از خفاش های میوه ای و سوارکار بانی لایت

جانسون، کافمن و سومین عضو Bonny Light Horseman، آنائیس میچل، همچنین اولین آلبوم خود را منتشر کرد که نامزد جایزه گرمی برای بهترین آلبوم فولک و بهترین اجرای ریشه آمریکایی برای آهنگ Deep In Love شد. جانسون درباره تجربه گرمی خود صحبت کرد – در صورت برنده شدن از او برای سخنرانی دعوت شد – و در مورد شروع کار بر روی دومین آلبوم Bonny Light Horseman صحبت کرد.

جانسون همچنین در مورد بازگشت به جاده برای حمایت از تور صحبت کرد رژه حیوانات خانگی، کاور کامل او از آلبوم The Smashing Pumpkins چه یک Pet Parade واقعی است رویای سیامی و بیشتر.

توسط تیم JamBase 20 مه 2021 10:01 صبح PDT

قسمت 80 از پادکست JamBase، یک شریک از شبکه رسانه ای اوزیریس، شامل مصاحبه ای با اریک دی. جانسون از خفاش میوه و بانی لایت هورسمن است. JamBase اندی کان با اریک در مورد آلبوم تازه منتشر شده Fruit Bats مصاحبه کرد، رژه حیوانات خانگی، نامزدهای جایزه گرمی Bonny Light Horseman، برنامه های تور آینده و موارد دیگر.

جانسون به کان در مورد اعتماد به کافمن در تولید گفت رژه حیوانات خانگی، زمانی که سال گذشته به دلیل همه‌گیری COVID-19 مجبور به ضبط آلبوم از راه دور شدند، ضروری‌تر شد. جانسون روند آهنگسازی خود را شرح داد و برخی از موضوعات مورد بررسی را روشن کرد رژه حیوانات خانگی. اریک توضیح داد که چگونه کافمن آهنگ های ضبط شده توسط درامرها را از راه دور با هم ترکیب می کند جو روسو، برایان کانتور و مت باریک، خواننده یوهانا ساموئلز، پیانیست توماس بارتلت، کمانچه نواز جیم بکر و نوازنده بیس / خواننده آنی بلک.

  LOU GRAMM Says MICK JONES Is Sitting On 'Eight Or Nine' Unreleased Song Ideas They Worked On Decades Ago: 'They're Just About Ready'

قسمت 80 را گوش کنید پادکست JamBase در زیر یا از طریق تمام خدمات اصلی پادکست از جمله Spotify، پادکست های اپل، دوخت و پادکست گوگل:

]
منبع: https://www.jambase.com/article/jambase-podcast-eric-d-johnson-fruit-bats-bonny-light-horseman

این دومین باری بود که جانسون با کان در پادکست مصاحبه می کرد، پس از چت قبلی آنها در قسمت 45 در سپتامبر 2019. از آن زمان، جانسون منتشر شد. رژه حیوانات خانگی در Merge Records که توسط هم گروه او Bonny Light Horseman، نوازنده فوق العاده چند ساز تهیه شده است. جاش کافمن.