اجرای PANTERA در فستیوال چکش فلزی لهستان را تماشا کنید

Encore:

16. دیروز به معنای گند نیست


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/watch-pantera-perform-at-polands-metal-hammer-festival

رنگ قهوه ای مجبور به ترک شد PANTERAتور آمریکای لاتین پس از مثبت شدن تست برای کووید 19. پر کردن برای او در برخی از نمایش ها بود سر بریدن گاو نوازنده باس درک انگمن، که با او هم بازی می کند آنسلمو در هر دو فیلیپ اچ آنسلمو و غیرقانونی ها و تمیز کردن.

آنسلمو و رنگ قهوه ای، همراه با وایلد و برکت، تعدادی از جشنواره های بزرگ را در سرتاسر آمریکای جنوبی، آسیا، آمریکای شمالی و اروپا تیتر می کنند و برخی از کنسرت های تیتر خود را برگزار می کنند. آنها نیز حمایت خواهند کرد متالیکا در یک تور عظیم استادیوم آمریکای شمالی در سال های 2023 و 2024.

PANTERAترکیب فعلی گروه شامل دو عضو بازمانده از تشکیلات کلاسیک گروه است، فیلیپ آنسلمو (آواز) و رکس براون (بیس)، همراه با گیتاریست زک وایلد (اوزی آزبورن، جامعه که برچسب مشکی) و درامر چارلی بنانته (سیاه زخم).

مارس گذشته، PANTERA تیتر نسخه 2023 “بازگشت” ژاپن بود پارک با صدای بلند جشنواره این رویداد دو روزه “محدود” در 25 مارس در Intex Osaka در اوزاکا و 26 مارس در Makuhari Messe در شهر چیبا در نزدیکی توکیو برگزار شد.

مطابق با تابلو تبلیغاتی، گروه درامر توسط املاک بنیانگذاران گروه چراغ سبز نشان داده است وینسنت “وینی پل” ابوت و گیتاریست “Dimebag” دارل ابوت، همچنین رنگ قهوه ای، که در سال 2021 گفت وایلد نمی خواهد با تور PANTERA اگر قرار بود یک اتحاد دوباره اتفاق بیفتد معلوم نیست چه چیزی نظر او را تغییر داده است.

  چین: همه طرف‌های درگیر بویژه روسیه و اوکراین،سریع تر مذاکرات صلح را آغاز کنند

ویدیوی فیلمبرداری شده توسط طرفداران از PANTERAاجرای 5 ژوئن در جشنواره چکش فلزی در اطلس آرنا در لودز، لهستان را می توانید در زیر مشاهده کنید.

وینی در 22 ژوئن 2018 در خانه دیگر خود در لاس وگاس در سن 54 سالگی درگذشت. او بر اثر کاردیومیوپاتی متسع، بزرگ شدن قلب و همچنین بیماری شدید عروق کرونر درگذشت. مرگ او نتیجه ضعیف شدن مزمن عضله قلب بود – اساساً به این معنی است که قلب او نمی تواند به خوبی قلب سالم پمپاژ کند.

در ماه دسامبر، PANTERA هفت نمایش را در مکزیک و آمریکای جنوبی اجرا کرد.

تا زمان رحلتش وینی با شرایط غیر صحبتی باقی ماند آنسلمو، که درامر به طور غیرمستقیم او را مقصر دانست Dimebagمرگ

وینی پل و Dimebag مشترک تاسیس کرد PANTERA. چه زمانی PANTERA در سال 2003 از هم پاشیدند و تشکیل شدند DAMAGEPLAN. در 8 دسامبر 2004 هنگام اجرای برنامه با DAMAGEPLAN در ویلای آلروسا در کلمبوس، اوهایو، Dimebag او روی صحنه توسط یک اسکیزوفرنی مشکل اصابت کرد که معتقد بود اعضای PANTERA افکارش را می دزدیدند

01. یک سطح جدید
02. دهان برای جنگ
03. قدرت فراتر از قدرت
04. تبدیل شدن
05. من شکسته ام
06. یادداشت خودکشی Pt. II
07. 5 دقیقه تنهایی
08. این عشق
09. اعصاب جنگ
10. لعنتی دشمن
11. دروازههای قبرستان
12. کاروان سیاره (کاور BLACK SABBATH)
13. راه رفتن
14. سلطه / توخالی
15. گاوچران از جهنم

ست لیست گروه به شرح زیر بود: