اجرای FOREIGNER در فورت یتس، داکوتای شمالی را تماشا کنید

را N.Dakota Rocks توسط TRH یوتیوب کانال ویدیویی را آپلود کرده است خارجیاجرای 6 مه در Prairie Knights Casino & Resort در فورت یتس، داکوتای شمالی. کلیپ های زیر را ببینید.

در مصاحبه اخیر با “موسیقی واقعی با گری استاکی”، خارجی نوازنده باس جف پیلسون به این واقعیت اشاره کرد که او و هم گروه هایش اغلب به عنوان یک گروه کاور ستایش شده کنار گذاشته می شوند، به ویژه از زمان تأسیس گیتاریست میک جونز دیگر به طور منظم تور با عمل.

تنها عضو اصلی باقی مانده از خارجی، جونز او از سال 2011 از برخی مشکلات سلامتی رنج می برد و در نهایت در سال 2012 به عمل جراحی قلب منجر شد. از آن زمان، هرگز اعلام نشده است که آیا او در برنامه های خاص با گروه ظاهر می شود یا خیر – این بستگی به احساس او دارد.

در مورد انتقاد برخی از هواداران که خارجی بدون هیچ عضو اصلی چیزی بیش از یک “گروه پوششی” نیست. شهروند گفت (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET):”می دانید چه چیز خنده دار است؟ شما برخی از آن ها را در اینترنت می بینید، اما آنقدرها که فکر می کنید فراگیر نیست. و من در واقع شگفت زده می شوم، زیرا وقتی بازی می کنیم، متوجه می شویم نه بازخورد منفی. بنابراین، مطمئناً، مردم چنین چیزهایی را آنلاین خواهند گفت. فقط یک یا دو نفر طول می کشد تا آن را مانند یک دسته صدا کنند.

“آنچه که به مردم می گویم این است که هر زمان که کسی با موضوع بدون عضویت مشکلی داشته باشد، من فقط می گویم، “می دانی چیست؟ متوجه شدم. اما بیا و گروه را ببین. سپس شما به من بگویید که آیا ما انجام می دهیم خارجی عدالت یا نه. و من هزار درصد روی کاری که انجام می دهیم می ایستم.”

پیوستن جونز و شهروند که در خارجیترکیب فعلی هستند کلی هانسن در آواز، مایکل بلوستاین روی صفحه کلید، بروس واتسون روی گیتار، کریس فریزر روی طبل و لوئیس مالدونادو روی گیتار

بعد از خواننده لو گرام ترک کرد خارجی در سال 2003، جونز قبل از اینکه چند سال بعد با یک ترکیب کاملاً جدید که در آن حضور داشت، کمی مرخصی گرفت هانسن و شهروند، بین دیگران.

در سال 2018، گرم فاش کرد که از تور به عنوان یک هنرمند انفرادی بازنشسته می شود. این خواننده تنها چند ماه پس از شرکت در این برنامه اعلام کرد خارجی‘s “چشم انداز دوگانه: آن زمان و اکنون” کنسرت هایی که اعضای فعلی و اصلی گروه از جمله جونز، درامر دنیس الیوت، نوازنده کیبورد آل گرین وود، نوازنده باس ریک ویلز و گیتاریست/ساکسیفونیست ایان مک دونالد.

  ایران، چهار راه ترانزیت جهان

گرم صدا روشن بود خارجیبزرگترین بازدیدها، از جمله “احساس بار اول است” و “به سردی یخ” از اولین کار گروه در سال 1977 و آهنگ های بعدی مانند “خون گرم” و “من می خواهم بدانم عشق چیست”.

خارجیتور خداحافظی قرار است در 6 ژوئیه در آمفی تئاتر بانک آمریس آتلانتا آغاز شود. برای بازی اول آمریکا ملت زنده باشتور تولید شده، FOREIGNER به همراه خواهد داشت پسر عاشق.

در یک مصاحبه در کشتی کروز دهه 80، گرم نظر او را در مورد خواسته شد خارجیاعلام کرد که گروه در حال آغاز تور خداحافظی خود است. او گفت: “به نظر من این چیز خوبی است خارجی حرفه، حرفه حماسی، من فکر می کنم مسیر خود را طی کرده است. و سالهای خوبی برای همه درگیرها بوده است، به خصوص گروهی که بود خارجیآغاز کار بعد از آن، در حالی که من هنوز عضو بودم، تغییراتی در پرسنل ایجاد شد، و این نیز گروه لعنتی خوبی بود. و میکانتخاب برای ادامه دادن آن پس از وجود نه اعضای اصلی غیر از خودش، این گزینه اوست. من نمی توانم کاملاً بفهمم… من سلامتی او را می دانم، او فراز و نشیب های خود را داشته است. و من نمی فهمم که چگونه می توانند بدون هیچ عضو اصلی در حال تور باشند و همچنان خودشان را صدا بزنند خارجی و ادامه دارد برای سال ها مانند آن حدس می‌زنم این کار من نیست و شاید هم است یک تصمیم تجاری برای آنها است، اما به نظر من درست نیست.”

وی افزود: صادقانه بگویم، سال هاست (میک بوده است) برای نیمی از برنامه حاضر شده یا در چهار یا پنج آهنگ آخر مجموعه آمده است. و ظاهراً اخیراً او برای آخرین آهنگ و صفحه موسیقی وارد شده است و تمام. و سپس می دانم که وجود داشته است زیاد، زیاد اخیراً نشان می دهد که او اصلاً آنجا نیست.”

از او پرسیده شد که آیا علاقه مند است در هر یک از برنامه ها به عنوان مهمان ویژه حضور داشته باشد خارجیتور خداحافظی، لو گفت: “مطمئن نیستم. من با این که الان کجاست و چگونه به پایان رسیده است، خیلی راحت هستم. و ما به مناسبت چهلمین سالگرد یکی از آلبوم ها – اولین آلبوم یا خارجی ‘4’ یا “دور بینایی” – ما اینها را داشتیم. ما چند برنامه را با گروه جدید و گروه قدیمی اجرا کردیم و بسیار سرگرم کننده بود. اما فقط برای این که من بیایم و با گروهی بنشینم که از نظر عاطفی برای من اهمیت چندانی ندارد و فقط برای خاطرات آن بنوازم… اگر سایر اعضای گروه اصلی روی صحنه بودند، ممکن بود به طور جدی فکر کنم. در مورد آن اما برای آمدن و مهمان با جدید خارجی، این برای من جذابیتی ندارد.”

  اریک گولد از Pink Talking Fish

چه زمانی مردخوب اشاره کرد که گرم قبلا با خارجیترکیب فعلی، لو گفت: “بله، زمانی که آنها تورهای اتحاد را داشتند. من به هیچ یک از برنامه ها نرفته ام و خودم را روی صحنه با گروه جدید مهمان نکرده ام – فقط من. این کار را نکرده ام. همیشه با اعضای گروه اصلی بوده ام. با من.”

اکتبر گذشته، گرم در حین حضور در سایت پرسیده شد SiriusXM‘s “ملت ترانک با ادی ترانک”آنچه او به آن فکر می کند هانسن، که نزدیک به دو دهه در این گروه بوده است. “به نظر من او خواننده خوبی است” لو گفت. او آن آهنگ‌ها را خوب می‌خواند؛ او آنها را خوب می‌خواند. اما او سبک من را تا آگهی‌های تبلیغاتی تقلید می‌کند، و من از این موضوع آزرده‌ام… فقط فکر می‌کنم که اگر او آهنگ‌ها را بخواند، می‌تواند ملودی‌ها را بخواند. آشنا هستند، اما وقتی نوبت به ad-libs و همه چیزهای کوچکی که تنظیم می شود می رسد من کنار به عنوان خواننده وقتی من آنها را بخواند، او باید خودش بسازد. او باید ادلیب خودش را داشته باشد که متعلق به خودش است. او مجبور نیست از من تقلید کند.”

گرمنظرات او منعکس کننده نظراتی بود که او کمی بیش از دو ماه قبل از آن گفت جان بودین از RockHistoryMusic.com در باره هانسن:”کلی همه چیز درست است او خواننده خوبی است. اما من فکر می کنم میک (جونز، خارجیگیتاریست موسس و رهبر) واقعاً گفت کلیزمانی که او برای اولین بار وارد گروه شد، مجبور شد من را مطالعه کند، زیرا او آن آهنگ ها را با همان مفاهیم موسیقایی و لیس های آوازی و تبلیغاتی که من دارم می خواند. داره از من تقلید میکنه خود صدا شبیه من نیست، اما او آهنگ ها را همین طور می خواند من آنها را می خواند

“بعضی از مردم می گویند، “خب، آن را به عنوان یک تعارف بگیرید، لو. من آن را به عنوان یک تعارف نمی گیرم” گرم ادامه داد. “شما خواننده ای هستید با یک گروه بزرگ مانند آن – استفاده کنید شما صدا و شما سبک. کت خود را آویزان نکنید من قلاب.

  FIREWIND برای انتشار Blu-Ray + 2CD "Still Raging".

“فکر نمی کنم او باید آهنگ ها را بخواند کلمه به کلمه مثل من،” لو اضافه. “شاید چند قسمت بخواند. اما بگذارید تأثیرات خودش نشان دهد – این را به طرفداران نشان دهد او هست خواننده جدید الان، نه من.”

از او پرسیده شد که چگونه است که صحنه را با آن به اشتراک بگذارید؟ هانسن و سایر اعضای فعلی و اصلی خارجی ترکیب در سال 2017 و 2018 برای جشن چهلمین سالگرد گروه، لو گفت RockHistoryMusic.com:”اشکال نداره.(کلی) از دیوارها می پرید. او نمی توانست ثابت بایستد یا بی حرکت بنشیند. پس از پایان یک آهنگ، حتی نمی‌توانستم کلمه‌ای برای تشکر از تماشاگران یا به آنها بگویم که خوشحالم که بخشی از این دیدار هستم، دریافت کنم. در پایان آهنگ، آخرین آهنگ موفقیت آمیز بود، و یک ربع فاصله نداشت تا او به تماشاچیان هق هق بزند… این بود، “جیز، یک دقیقه ساکت می شوی؟” “

در مورد اینکه آیا “اکنون تمام شده” برای او و خارجی، لو گفت: “فکر می کنم، بله. من نمی خواهم بخشی از آن باشم. خوب، ایان (مک دونالد، گیتار) در گذشت و اد گاگلیاردی (باس) درگذشت، حتی با وجود اینکه او بخشی از دیدارهای مجدد نبود. دو عضو اصلی شش اکنون از بین رفته اند. و میک هست در بسیار سلامت ضعیف من فکر می کنم زمانی که جدید خارجی من شنیده ام که او برای بازی می آید یکی آهنگ و سپس موج می زند و از صحنه خارج می شود. (در گذشته نزدیک) او تمام نیمه آخر ست را بازی می کرد. اما دوباره هفته ها در بیمارستان بستری شد. او کمی مشکلات قلبی داشت و دوران نقاهت او بود بسیار طولانی و خسته کننده و من شنیدم که او بیرون می آید یکی آهنگ اکنون – چه زمانی او می آید بیشتر اوقات خارجی اصلی ندارد خارجی اعضای آن.”

پیرمرد 73 ساله گرم در سال های اخیر با مشکلات سلامتی از جمله برداشتن یک تومور غیرسرطانی مبارزه کرده است. او گفت دموکرات و کرونیکل در سال 2018 که او قصد داشت بازنشسته شود، اما همچنان با آن متحد شد خارجی برای چندین نمایش در آن سال

گرم و جونزعملکرد ژوئن 2013 از “من می خواهم بدانم عشق چیست” و “قهرمان جوک باکس” در تالار مشاهیر آهنگسازان در شهر نیویورک اولین بار در یک دهه بعد این زوج با هم اجرا کردند گرم ترک کرد خارجی برای بار دوم هانسن در 18 سال گذشته در این گروه حضور داشته است.


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/watch-foreigner-perform-in-fort-yates-north-dakota