اجرای نهایی ضبط شده ODERUS URUNGUS در نسخه دهمین سالگرد «Battle Maximus» GWAR در دسترس قرار می گیرد

“نبرد ماکسیموس” فهرست آهنگ:

ده سال از انتشار می گذرد HUBBUBشاهکار معروف به “نبرد ماکسیموس”. این رکورد ادای احترامی است به کشته شدگان Scumdog Warrior Big Flatts (موسوم به کوری اسموت) و آخرین آلبوم ضبط شده با خواننده بود اودروس اورونگوس (موسوم به دیو بروکی) قبل از اینکه در سال 2014 سیاره زمین را ترک کند.

برسرکر بلوتار می افزاید: ““نبرد ماکسیموس” مهم است HUBBUB آلبوم به عنوان وداع با گیتاریست ضبط شده است تشویق بزرگ، این آلبوم از درد مستقیم متولد شد. از آنجایی که جنگجویان اسکام داگ از مرگ برادرشان غمگین بودند، هیچ راهی نداشتند بدانند که آخرین آلبوم را نیز با خواننده ضبط می کنند. اودروس اورونگوس. “نبرد ماکسیموس” سپس، در آستانه بزرگترین چالش است HUBBUBحرفه ای این نسخه ریمیکس و ریمستر شده است و صدایی مستقیم و چسبناک دارد. امیدوارم شما هم مثل من از آن لذت ببرید…”

گیتاریست BälSäc، آرواره ها، ای مرگ می گوید: 10 سال پس از انتشار اولیه، زخم ها به همان اندازه تازه هستند بو به عنوان ادای احترام به برادر اسکام داگ کشته شده خود نوشت، تشویق بزرگ، هنگامی که به عنوان آخرین اشعار او شنیده می شود معنای جدیدی پیدا می کند. آهنگ‌ها به‌صورت استریو از سوراخ‌های دوقلویی که به دلیل نبود آن در قلب‌های ما باقی مانده بود، طنین‌انداز می‌شوند بو و مسطح. این ریمیکس جدید از “نبرد ماکسیموس” جان تازه ای به این آلبوم می دمد که می طلبد به عنوان یکی از آنها در نظر گرفته شود HUBBUBبزرگترین است.”

  پادکست JamBase: مروج کنسرت پیتر شاپیرو

* آهنگ جایزه قبلا منتشر نشده


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/oderus-urunguss-final-recorded-performance-to-be-made-available-on-10th-anniversary-edition-of-gwars-battle-maximus

در جشن این مناسبت مهم (و برای اینکه جیب خود را با سود کثیف بپوشانند)HUBBUB خوشحالیم که انتشار این نسخه دهمین سالگرد را اعلام کنیم “نبرد ماکسیموس”. این نسخه علاوه بر اینکه کاملاً ریمیکس و ریمستر شده است، آخرین اجرای صوتی ضبط شده اودروس اورونگوس در مورد آهنگی که قبلاً منتشر نشده و هرگز شنیده نشده بود “تامی، ملکه خاک”.

موجود به صورت دو ال پی، سی دی و در فرمت های دیجیتال، “نبرد ماکسیموس” قرار است در تاریخ 1 سپتامبر منتشر شود HUBBUBمال خود است پیت رکوردها. وینیل دوتایی همچنین دارای بسته بندی گسترده، هنر بازطراحی شده و پوشش برجسته است. LP استاندارد آبی کریستالی با وینیل چرخشی آبی تیره، نسخه انحصاری Bandbox وینیل شیشه ای رنگی، نسخه Newbury Comics سفید با وینیل چرخشی آبی است و سری Revolver Icons دارای چندین رنگ مختلف است که همگی با NFT برای تأیید اعتبار هستند.

01. مقدمه
02. جنون در هسته زمان
03. حمام خون
04. هیچ چیز زنده باقی نماند
05. آنها خورشید را بلعیدند
06. شکنجه
07. مورد تجاوز جنسی در بدو تولد
08. من، Bonesnapper
09. آقای کامل
10. تامی، ملکه خوکی*
11. نبرد ماکسیموس
12. پیروزی بچه های خوک
13. افتادن
14. اکنون پرواز کنید
15. ادامه پسر سرگردان
16. چرخ مجازات

همراه با این اعلامیه، گروه نسخه ریمستر/ریمیکس شده آن را منتشر کرده است “سقوط”. آن را در زیر گوش کنید.