آرون مگنر از The Disco Biscuits همه چیز را با بیسکو در پادکست JamBase صحبت می کند

از مگنر در مورد اپرای راک نیز سوال شد ماه بسیار که او با Jon Gutwillig گیتاریست Disco Biscuits کار می کند. مگنر در مورد چگونگی گردهم آمدن پروژه جدید، امکان ترانه هایی علاوه بر آهنگ “Falling” که اخیراً منتشر شده است صحبت کرد. ماه بسیار به رپرتوار زنده بیسکو و آنچه که ممکن است برای اپرای راک بعدی باشد اضافه شده است.

توسط تیم JamBase 22 ژوئن 2023 8:07 صبح به وقت محلی

کمپ تابستانی در آخر هفته یادبود برگزار شد، به این معنی که مگنر و یاران گروهش مستقیماً از یخچال های طبیعی ریکیاویک، ایسلند به مزارع ذرت Chillicothe، ایلینویز می آمدند. مگنر در مورد تطبیق با تمام سفرها و مقابله با جت لگ ناشی از آن صحبت کرد. سفر به ایسلند مملو از تجربیات به یاد ماندنی بسیاری بود و مگنر توضیح داد که چه چیزی آن را بسیار خاص کرده است.

فصل سوم از پادکست JamBase با یک قسمت جدید که شامل مصاحبه با آرون مگنر، کیبوردیست The Disco Biscuits است، ادامه می‌یابد. JamBase اندی کان اخیراً در پشت صحنه جشنواره موسیقی کمپ تابستانی با مگنر تماس گرفتم تا درباره همه چیز بیسکو و موارد دیگر صحبت کند.

قسمت های فصل 3
  • وینس هرمان از سالمون باقی مانده در مورد آلبوم جدید، ریشه های جشنواره و موارد دیگر در «پادکست JamBase» صحبت می کند

    وینس هرمان از سالمون باقی مانده در مورد آلبوم جدید، ریشه های جشنواره و موارد دیگر در «پادکست JamBase» صحبت می کند

    فصل سوم «پادکست JamBase» با اپیزودی که شامل مصاحبه با وینس هرمان، بازیگر Leftover Salmon است، رسما پخش شد.


استریم فصل سوم، قسمت دوم و سایر قسمت های گذشته پادکست JamBase از طریق تمام خدمات اصلی پادکست از جمله Spotify، پادکست های اپل، دوخت و پادکست گوگل.

]
منبع: https://www.jambase.com/article/disco-biscuits-aron-magner-jambase-podcast

این قسمت توسط حمایت مالی بخش 119، یک شرکت پوشاک و پوشاک که در محصولات دارای مجوز برای گروه های Grateful Dead، Phish و سایر گروه ها تخصص دارد. پوشاک دونات Grateful Dead و Fishman دارای مجوز رسمی از جمله دکمه‌ها، شورت‌های تخته‌ای، کراوات، پاپیون، چهارگوش جیبی، پانچو، کت و شلوار، پیراهن، هودی و لوازم جانبی با آرم‌ها و آثار هنری متمایز را خریداری کنید. بخش 119 همچنین کالاهای دارای مجوز رسمی را برای پینک فلوید، بیتلز، جری گارسیا و دیوید بووی ارائه می دهد. بازدید کنید بخش 119 در section119.com و برای دریافت 10% تخفیف برای اولین خرید خود ثبت نام کنید.

به مصاحبه انجام شده در پشت صحنه جشنواره اخیر موسیقی کمپ تابستانی گوش دهید.

مگنر به‌روزرسانی آلبوم جدید دیسکو بیسکویتز، اپرای راک با مضمون فضایی ارائه کرد. انقلاب در حرکت، که کاملا جدا از ماه بسیار. موضوعات دیگری که در مصاحبه به آنها پرداخته شد، رویکرد گروه برای نوشتن مجموعه‌های مجموعه در محیط‌های مختلف، چگونگی تأثیر محیط بر اجراها، امکان نواختن مجدد مگنر با گروه بیلی و بچه‌ها، درامر Grateful Dead، بیل کروتزمن (که به تازگی برنامه‌های دیگر را اعلام کرد) و موارد دیگر بود.

این مصاحبه چند ساعت قبل از اجرای مجموعه دیسکو بیسکویت ها در کمپ تابستانی انجام شد. مگنر در مورد رویکرد در حال تحول بیسکو برای روی صحنه رفتن در نیمه شب و اینکه چگونه آنها با عمیق تر شدن در حرفه خود تغییر کرده اند صحبت کرد.

  کوری تیلور می‌گوید نوازنده کیبورد جدید SLIPKNOT در حال "کشتن آن" است: "او یک نوازنده کامل است"